Professorat

Nom Cognom Departament Hora At. Pares
Cari Alonso Borja Anglés Dimecres 4ª
Carmen Barber Botella Anglés Dilluns 5ª
Mª Lluïsa Llopis Piera Anglés Dimecres 3ª
Esther Marquez Macías Anglés
Joan Mendoza Romero Anglés Dilluns 2ª
Anabel Mulet Martínez Anglés Dijous 17:50/18:40
Yolanda Pérez Sánchez Anglés Dilluns 6ª
Carmen Ramón Sanchis Anglés Dimarts 2ª
Rosa Úbeda Gonga Anglés
Mª Tere Valverde Alberola Anglés Dimecres 3ª
Eva Bisquert Santacreu Castellà Dimecres 3ª
Lourdes Calatayud Jordá Castellà Dilluns 4ª
Pasqual Chulià López Castellà
Ana Belén Pina Linares Castellà Dimecres 2ª
Mª Amalia Sanvictorino Calabuig Castellà Dilluns 5ª
Enric Sierra Pedrón Castellà Divendres 3ª
Vicent Valls Castellà
Trini Vayá Ricart Castellà Dimarts 3ª
Susana Vidal Ruiz Castellà Dilluns 5ª
Pedro Ignacio Basco Ciències Naturals Dilluns 5ª
Daniel Durá Colomar Ciències Naturals
Agustí Fernández Climent Ciències Naturals Divendres 3ª
Alicia García Boixader Ciències Naturals Dijous 2ª
Jacinto Martínez Baldó Ciències Naturals
Pilar Martínez Parreño Ciències Naturals
Joan R. Miralles Roca Ciències Naturals Dimecres 5ª
Ana Moscardo Peropadre Ciències Naturals Divendres 2ª
Rosa Palop Ferrando Ciències Naturals Divendres 2ª
Joan Cogollos Borràs Dibuix Dijous 4ª
Ernest García Lledó Dibuix Dimecres 5ª
Maria T. Gosalbes Chàfer Dibuix Dilluns 3ª
Laura Montalvà Turell Dibuix Dimecres 3ª
Silvia Nadal Tarrega Dibuix Dimecres 4ª
Consuelo Piqueres Francés Dibuix Dimarts 2ª
Júlia Alacot Ortolà Economía Dimarts 6ª
Jordi Baraza Lorente Economía
Robert Salom Sala Economía Dilluns 4ª
Guillem Climent Terol EF
Salud Hernandez Sanchis EF
Elies Martí Romero EF
Reyes Tudó Chordá EF
Rafael Ferri Giner Electricitat
Jose García Valero Electricitat Dimarts 3ª
Hector Pallares Mendez Electricitat Dimecres 5ª
Mª Isabel Latorre Pereira Filosofía Dimecres 5ª
Josep Miquel Mollá Ribes Filosofía Dijous 18:40/19:30
Gema Rodriguez Muñoz Filosofía Dimarts 4ª
J. Bta. Vila García Filosofía Dijous 4ª
Graciela Alvarez Bosch Física i Química Dijous 4ª
Rosa Mª Ferrer Candel Física i Química
Marta Galiana Piera Física i Química Divendres 2ª
Gracia González Blasco Física i Química
Francisca Lorca Bañó Física i Química Dijous 4ª
Mª del Mar Merayo Rodriguez Frances Dilluns 4ª
Enric Martínez Morant Francés
Alfred Boluda Perucho Geografía i Historia Divendres 4ª
Salvador Catalá Sanchis Geografía i Historia Dimarts 3ª
Jordi Chulià López Geografía i Historia Divendres 2ª
David Mahiques Alberola Geografía i Historia
Emília Mollà Ribes Geografía i Historia Dijous 6ª
Eugeni Mora González Geografía i Historia Dilluns 3ª
Ramir Moscardó Devesa Geografía i Historia Dilluns 3ª
Mª Jesús Pérez Espí Geografía i Historia Dilluns 5ª
José Manuel Sisternes Alacot Geografía i Historia Dilluns 3ª
Julia Sobrevela Ferrer Geografía i Historia Dimarts 3ª
Antonio Bolinches Vidal Grec Dimecres 4ª
Sofía Andrés Esparza Informàtica Dimarts 6ª
Vicent Martínez Luna Informàtica Dimarts 6ª
Mª Nieves Ortega Aznar Informàtica Dimarts 5ª
Octavi Ballester Cifre Llatí Dijous 6ª
Neus Cabrera Tomás Llatí
Belén Ahuir Hurtado Matemàtiques Dijous 3ª
Lola Aliaga Esteve Matemàtiques Dimecres 5ª
Rafael Alzamora Julbe Matemàtiques Dimecres 3ª
Sergi Borràs Micó Matemàtiques Dijous 2ª
Mª Nieves Cuenca Calabuig Matemàtiques Dimarts 6ª
Joan Josep García Terol Matemàtiques Dilluns 5ª
Alfredo Higón Rodríguez Matemàtiques Divendres 17:50
Pascual Moscardó Peropadre Matemàtiques Dimecres 5ª
Alodia Peris Segura Matemàtiques Dimarts 5ª
Neus Vicedo Miralles Matemàtiques Divendres 5ª
Máximo Climent Reyes Música Dilluns 5ª
Susanna Pallás Garrigues Música Dilluns 6ª
Rafael Soriano Pérez Música
Gema Beneito Navalón Orientació Dilluns 5ª
Alicia Costa Seguí Orientació Dimarts 5ª
Lambert Giner Montagud Orientació
Immaculada Sapiña Salom Plàstica Dimecres 4ª
José Gosalvez Roca Religió Dimarts 6ª
José Luis Agustí Aparicio Tecnología Dilluns 2ª
Pau Calvo Garcia Tecnología Dimecres 3ª
José García Mascarell Tecnología Dijous 3ª
Eladi Sampedro Segarra Tecnología Dimecres 4ª
Antonio Tortosa Carreres Tecnología Dilluns 5ª
Cristina Benavent Colomer Valencià Dimarts 2ª
Maria Lluïsa Botella Parreño Valencià Dimarts 2ª
Alfons Catalan Alcon Valencià Dijous 18:40/19:30
Joan Hernández Vidal Valencià
Mª Josep Juan Ballester Valencià Dimarts 5ª
Josep Vt Martínez Martínez Valencià Dimarts 3ª
Filibert Pons Climent Valencià Dimecres 3ª
Conxa Serrano Rodríguez Valencià Dimecres 4ª
Andrea Cabello Cano
Carla Giner Aparicio
Mª Dolor. Jiménez Bataller Divendres 5ª
Mercedes Vidal Hervás